Jesteś organizatorem wydarzenia, które może zainteresować naszych czytelników? Serwis Lechia.net bardzo chętnie obejmuje patronatem różnego rodzaju imprezy, wydarzenia i inicjatywy, które mogą zainteresować kibiców Lechii Gdańsk. Napisz do nas, a na pewno skontaktujemy się z Tobą.

Jak wygląda współpraca z nami przy patronacie medialnym?

Na stronie głównej Lechia.net zamieszczamy cykl publikacji o nadchodzącym wydarzeniu uzupełniony o materiały graficzne. Dodatkowo w info dnia (mini galeria pod menu rozwijanym) umieszczamy zdjęcie z odsyłaczem do artykułu o danym wydarzeniu. W trakcie trwania patronatu jesteśmy w stałym kontakcie z organizatorem, a na koniec zamieszczamy relację z tego wydarzenia. Relację sporządzamy we własnym zakresie lub na podstawie przesłanych do nas materiałów. W większości przypadków publikowana jest również fotorelacja oraz w miarę możliwości materiał video. Jeżel ijest taka potrzeba dane wydarzenei promujemy również na naszym FanPage na Facebooku.

W przypadku objęcia przez nas danego wydarzenia patronatem, oczekujemy zamieszczenia naszego logotypu na stronie internetowej oraz w materiałach promocyjnych, a także otrzymania zaproszeń lub akredytacji na imprezę. Wszystkie kwestie współpracy ustalamy jednak indywidualnie dostosowując je do specyfiki imprezy.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Zawsze podchodzimy profesjonalnie do swojego zadania i staramy się przekazać naszym użytkownikom jak najwięcej informacji o objętym patronatem wydarzeniu. Działamy już od roku 2003 i jesteśmy serwisem o ugruntowanej pozycji na rynku mediów elektronicznych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, prosimy o kontakt:

Dariusz Boczek
tel. 602-361-478
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Wszystkie sezony Lechii